Půjčte si rychle a jednoduše

bezúročné půjčky státním zaměstnancům

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 07:21 požádalo4000 Kč.

Vybavte vše online

Půjčku získáte online bez zbytečné návštěvy pobočky.

Půjčka šitá na míru

Nastavte si výšku půjčky podle svých potřeb.

I bez dokládání příjmu

Online půjčku můžete získat i bez potvrzení o příjmu.

1

Vyplňte jednoduchou online žádost

Formulář Vás k ničemu nezavazuje. Díky němu zadáte všechny parametry požadované půjčky.

2

Ozve se Vám poskytovatel půjčky

Obchodní zástupce poskytovatele Vám vše vysvětlí a odpoví na případné otázky.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Po podpisu smlouvy Vám budou peníze zaslány na účet.

Dnes požádalo již 38 klientů
Neváhejte a vyzkoušejte to i vy!

Máte zájem o online půjčku i vy?

Vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni poskytovatelem

Chci si půjčit

Co potřebuji k získání půjčky?

Pro získání půjčky potřebujete věku 18 let a více, trvalé bydliště na území České republiky a platný občanský průkaz. Na podání žádosti o půjčku potřebujete počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.

Kolik si mohu půjčit?

Výšku půjčky i dobu splatnosti si nastavíte v nezávazném online formuláři. Po splacení a při opětovné žádosti se s poskytovatelem půjčky můžete dohodnout i na vyšší výšce půjčky.

Proč mě kontaktuje obchodní zástupce?

Úkolem obchodního zástupce je seznámit Vás se všemi informacemi a podmínkami půjčky. Zodpoví Vaše otázky a v případě zájmu přistoupí ke schválení půjčky.

Mohu získat půjčku, i když mám záznam v úvěrovém registru?

Záznam v úvěrovém registru může vzniknout i tehdy, pokud jste se o pár dní zpozdili s platbou nebo zapomněli na zaplacení některých účtů. Proto je každá žádost posuzována individuálně a šanci na získání půjčky mají i klienti se záznamem v registru.

Musím mít ručitele?

Každá žádost je posuzována individuálně. V některých případech k získání online půjčky nepotřebujete ručitele a ani založení nemovitosti.

bezúročné půjčky kalkulátor -
Úroková sazba půjčky začíná na 5,9 % p.a. a výše RPSN se pohybuje od 6,3 % do max. 15,7 %. Pokud navíc doložíte účel vaší půjčky, můžete si úrok snížit až o 2 %. A při řádném splácení vám Česká spořitelna odpustí až 15 splátek. Půjčky zaměstnancům po
Kariéra - GASCONTROL
bezúročné půjčky zaměstnancům příspěvek na PF nebo ŽP ve výši 3600,- Kč/rok možnost využití firemního rekreačního zařízení v Komorní Lhotce
půjčky eva -
Bezúročné návratné půjčky k překlenutí tíživé finanční situace zaměstnance Zaměstnancům, kteří na UP pracují aspoň na úvazek 0,7 a kteří se ocitli v obtížné situaci, můžeme půjčit až do výše 10 000 Kč bezúročně.
bezúročné půjčky 2015 -
Vážení spoluobčané, www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládám obcím povinně zveřejňovat vybrané informace. Současně máme za povinnost provozovat tzv.
půjčka zaměstnancům -
Záznam v úvěrovém registru může vzniknout i tehdy, pokud jste se o pár dní zpozdili s platbou nebo zapomněli na zaplacení některých účtů. Proto je každá žádost posuzována individuálně a šanci na získání půjčky mají i klienti se záznamem v registru.
zaměstnanecké půjčky -
Zaměstnanecká půjčka od společnosti Profi Credit Czech je určena zaměstnancům se stálým příjmem, důchodcům a osobám pobírajícím Nebankovní půjčky pro zaměstnance Přes 20 let se zaměřujeme na nebankovní půjčky, zaměstnanecké a podnikatelské úvěry a na
půjčky zaměstnanci -
A zrovna tak půjčky na bytové účely - nedáváme, vysvětlili jsem lidem, že je kolem toho spousta papírů, stejně nedostanou peníze do ruky, a kvůli pár tisícům - dneska má každý kreditku... raději dáváme věcné dary k životním i pracovním výročím. A zve
Hledáte práci ve Zlíně? Kovárna VIVA nabízí spoustu výhod
bezúročné půjčky: široká možnost vzdělávání a osobního růstu. příspěvky na penzijní připojištění a rekreaci. ... na vzdělávání vycházejí z firemní strategie a realizovaná školení pomáhají jednotlivým útvarům a zaměstnancům dosahovat stanovených cílů.
MŽP uvolní další peníze na sanaci akutních ekologických ...
Nově bude Státní fond životního prostředí ČR nabízet na dofinancování celkových nákladů na sanace i bezúročné půjčky. Ministr životního prostředí Richard Brabec dnes zahájil sanaci bývalé olejny v Lovosicích, na kterou město získalo prostředky ve výš
Půjčky Ze Sociálního Fondu, půjčka ze sociálního fondu ...
Výhody našeho vyhledávače. Občan předloží žádost o poskytnutí bezúročné půjčky ze sociálního fondu města komisi sociálně - zdravotní, ta po zjištění všech okolností postoupí žádost se stanoviskem městské radě, která o žádosti rozhodne.